تبلیغات
فروش قطعات ، مشاوره و نصب آسانسور - نصب پله برقی با ارتفاع 17متر

نصب پله برقی با ارتفاع 17متر

تاریخ:دوشنبه 1 خرداد 1391-08:11

10 دسامبر 2011

29 آذر 1390

نصب پله برقی هایی با ارتفاع 17 متر

آسانسور کنه(Kone Corporation) جهت عرضه و نصب 156 دستگاه آسانسور، پله برقی و پیاده رو متحرک برای پروژه:

Lishui Wanddi Plaza- in Zhejiang Province, china در استان ژجیانگ چین انتخاب شد.

این پروژه بزرگ در یک مجتمع 8 ساختمانی بزرگ قرار دارد و دارای یک هتل 5 ستاره، مراکز خرید، ساختمانهای اداری و 5 برج مسکونی می باشد که در مرکز منطقه تجاری ، در غرب این استان قرار دارد.

بر اساس این قرارداد 62 دستگاه آسانسور، 94 دستگاه پله برقی و پیاده رو برقی متحرک توسط شرکت آسانسور کنه باید در این مجتمع نصب گردد.

23 دستگاه از آسانسورها ، از نوع (Mono Space Kone) می باشد که این اسانسورها با بهره گیری از فن آوری های پیشرفته و سازگار با محیط زیست برحوردار است.

همچنین 82 دستگاه از پله برقی ها از نوع Kone Travel Master/TM 110 می باشند که مناسب و سازگار با محیط های تجاری بوده و مخصوص محیط های ارتفاع بلند می باشند. علاوه بر موارد فوق 4 دستگاه از پله برقی ها ی این پروژه از نوع ویژه Kone Transit Master/TM 140 می باشد که این پله برقی ها برای نصب در ارتفاع بلند 17 متری می باشد که قرار است مسافرین را از لابی مجتمع مستقیما به طبقه چهارم منتقل کنند.

بر اساس برنامه زمانبندی، این پروژه قرار است تا پایان سال 2013 به پایان برسد. ویلیام .بی. جانسون (William.B.Johnson)مدیر عامل شرکت اسانسور کنه در چین اظهار داشته: از افتخارات ماست که خدمات ارزنده ای در سطح بین المللی انجام دهیم و از شرکتهای بزرگ و مطرح جهانی در این صنعب باشیم.

شرکت اسانسور کنه در سال 2010 فروش خالص سالیانه اش بالغ بر رقمی حدود 000/000/000/5 یورو بوده و این شرکت در جهان دارای 800/33 نفر پرسنل می باشد.

شرکت اسانسور کنه قبلا آسانسورها و پله برقی های متروی شهر شانگهای چین را هم تامین کرده است.

ضمنا این شرکت در سال 2007 به عنوان تامین کننده 29 دستگاه آسانسور و 5 دستگاه پله برقی برای ساختمان Leadenhall در لندن برگزیده شده است که این پروژه به دلیل رکود اقتصادی غرب به تعویق افتاده و در پایان سال 2010 مجددا مطرح شده است.

شرکت آسانسور کنه در بین شرکتهای پذیرفته شده در بورس هلسینکی فنلاند دارای رتبه B می باشد. NASDAQ OMX Helsinki Ltd in Finland.

منبع : پارسلیفتنوع مطلب : اخبار  پله برقی