تبلیغات
فروش قطعات ، مشاوره و نصب آسانسور - بحران اروپا و مشکلات شرکت Vacon فنلاند

بحران اروپا و مشکلات شرکت Vacon فنلاند

تاریخ:سه شنبه 27 تیر 1391-08:14

با نزدیک شدن به روزهای پایانی سال 2011، شرکت فنلاندی وکن (اینورتر های Vacon) تولید کننده اینورترهای وکن آسانسور مذاکرات با کارمندان یقه سفید خود را برای کاهش کارکنان، در اواخر ماه دسامبر آغاز کرد.

این شرکت در حال اجرای برنامه های کاهش هزینه، به دنبال بروز بحران مالی فراگیر در اروپا می باشد.

با توجه به کاهش سفارشات محصولات کنترل موتور،اینورتر وکن، این شرکت ناچار به حذف 60 فرصت شغلی شده، که در نتیجه مواجه با اخراج موقت حداقل 400 کارگر شاغل در شرکت مادر خود در فنلاند می باشد

این شرکت امیدوار است، در طول سالهای 2012- 2013 برای دستیابی به صرفه جویی و کاهش هزینه ها، سالانه در دفتر مرکزی و دیگر شعبات 70 نفر تعدیل نیرو داشته باشد.

هدف از این روش، جهت دستیابی به سیاستی است؛ که اجازه دهد این شرکت امیدوار به ادامه راه و توسعه و راه اندازی محصولات جدید باشد.

هدف شرکت وکن (اینورتر های Vacon) به دنبال پیدا کردن گزینه مناسب جهت صرفه جویی و کاهش هزینه ها می باشد که با این شیوه این شرکت قادر باشد در کورس رقابت حضور داشته و همچنین بتواند به ادامه راه و توسعه و راه اندازی محصولات جدید امیدوار و در بازار رقابت حضور داشته باشد.

شرکت وکن جهت کاهش هزینه ها بجز مورد تعلیل نیرو، کاهش مدت حضور پرسنل دفتر ثابت، پینشهاد کار نیمه وقت، تبادل تعطیلات و بر قراری دورکاری و روزهای آف را داده است.

شرکت وکن (اینورتر های Vacon) اعلام کرده تقاضای محصولات از ژوئن و سه ماهه پایانی سال 2011 شروع به کاهش نموده است.

آقای Laisi VESA مدیر عامل شرکت وکن اضهار داشته "با توجه به اینکه وضعیت بحران مالی موجود در اروپا را نمی شود پیش بینی کرد، بحرانی که گریبانگیر اروپا شده در بازار فروش شرکت وکن تاثیر منفی داشته است، و در حال حاضر باید چاره اندیشی کرد که در صورت وخیم تر شدن بحران شرایط دشواری در پیش داریم و باید تا رسیدن به آرامش بسیار سنچیده عمل کرد" شرکت وکن در بخش تولید و عملیات R & D در فنلاند، آمریکا، ایتالیا و چین فعال بوده و دفاتر فروش این شرکت در 27 کشور جهان قرار دارد که در این مراکز حدود 1300 نفر پرسنل مشغول به کار می باشند.

منبع : پارسلیفتنوع مطلب : طراحی مهندسی  اخبار