تبلیغات
فروش قطعات ، مشاوره و نصب آسانسور - طراحی و نصب پله برقی

طراحی و نصب پله برقی

تاریخ:جمعه 22 مهر 1390-13:58

پله برقی    

پله برقی: در دنیای امروز جابجائی دقیق مسافرین و به عبارتی کنترل ترافیک نفرات از مهمترین مباحث می باشد برای مثال فرودگاه و یا ترمینالی را در پر ترافیک ترین ساعات در نظر بگیرید ازدحام انبوه مسافران چنانجه با مدیریت و ابزاز صحیح بررسی و هدایت نشود باعث به وجود بی نظمی و تأخیر در ورود و خروجها میگردد.
پله های برقی و پیاده روهای متحرک از پیشرفته ترین این ابزار هستند و می توان عملکرد قدرتمند این ابزار ها را در فرودگاه ها، ترمینال ها، مالها و سوپر مالهای پیشرفته و مدرن دنیا مشاهده نمود، میتسوبیشی الکتریک به عنوان کمپانی پیشرو در تولید پرکیفیت ترین این ابزار در بسیاری از موارد در ابداع و توسعۀ تکنولوژی و ساخت پله برقی و راهروی متحرک پیشگام بوده است.

پله برقی های سری Z :
پله برقیهای سری Z میتسوبیشی الکتریک دقیقاً مصداق توسعۀ تکنولوژی، طراحی پیشرفته، زیبا و با ظرافت و در عین حال انعطاف پذیر و سادۀ آن این امکان را بوجود آورده تا برای انتخاب در هر نوع سازه و ساختمانی بهترین و کاملترین انتخاب باشد.
پله برقی های سری Z در مدلهای S600 ، S800 ، S1000 عرضه می گردد که این طبق بندی با توجه به عرض پله برقی و ظرفیت حمل مسافر صورت گرفته، پله برقیهای سری Z با حداکثر ظرفیت حمل 9000 مسافر در ساعت با سرعت 5/0 متر بر ثانیـه در طول مسیـر 6 متـر سرویس می دهند، طراحی ساده ولی پیشرفتۀ آن به نحوی است که حداکثر ارتباط را با مسافر ایجاد کرده و مانع از اشتباه مسافر در گذاشتن پا در حد فاصل دو پله و یا گیر کردن دست مسافر در نردۀ متحرک یا لباس وی درپائین پلکان می گردد. سیستم کنترل VVVF حرکتی آرام و یکنواخت با حداکثر کاهش در میزان انرژی ایجاد نموده و پله بسیار بی صدا حرکت می کند.
پله برقیهای سری Z گزینه ای بسیار عالی برای استفاده در فرودگاه ها، ترمینال ها، مراکز خرید کوچک وبزرگ، مجتمع های چند منظوره و پلهای مکانیزۀ عابر پیاده می باشند


پله برقی های SPIRAL :
پله برقیهای SPIRAL را به راستی می توان به عنوان شاهکار تکنولوژی کمپانی میتسوبیشی الکتریک نام داد. این پله برقی ها همانطور که از نام آنها پیداست حلزونی شکل هستند و اصطلاحاً شکلی مارپیچ و یا فنر مانند دارند. شایان ذکر است که تا کنون هیچ کمپانی موفق به ساخت این مدل پله برقی نشده و میتسوبیشی الکتریک تنها کمپانی در سطح جهان است که تکنولوژی تولید این پله ها را در اختیار دارد و تا به امروز 140 دستگاه از آن ساخته و نصب گردیده است.
طرح مارپیچ این پله ها علاوه بر صرفه جوئی در فضای اشغالی، دسترسی های تازه ای برای طراحی فضاهای داخلی ایجـاد می کند


منبع :www.manifaraz.com

نوع مطلب : پله برقی